TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

12 януари - 19 януари

„КИС 13” запазва правото си за промени в предварително публикуваната програма, като ще отразява на живо и на пълен запис всички по-важни пресконференции и събития, които биха представлявали интерес за аудиторията на програматa. 

 
 


Петък - 12 януари

07.00 – “Белият Бим, черното ухо” 1 и 2 част – драма

10.00 - “Частна пионерска” – детски филм

12.00 – “ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА”

13.00 – “Сибирският бръснар” - драма

16.00 – “Самоков – бялата порта на Рила” - документален филм

17.00 - "ПЕСНИ ЗА ДУШАТА" – стари градски песни

17.30 – “Славеите на българското радио” – документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 – “Магията на Златоград” - документален филм

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

20.00 – “Афоня” - драма

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

22.00 – “Частна пионерска” - драма

23.30 – НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

00.00 – “Гара за двама” - драма

02.00 – “Елена” - драма

04.00 – “Завръщане” – драма

05.45 – Документален филм
 
 
 
 
Събота - 13 януари

06.00 – “Конвой” – драма

07.30 – “Два дни” – комедия

09.00 – “Сибирският бръснар” – драма

12.00 - VII Световен шампионат по фолклор “World folk” 2017 – документален филм

13.00 - "АРЕНА - МЯСТО ЗА СРЕЩИ" - публицистика

13.30 - "ПЕСНИ ЗА ДУШАТА" – стари градски песни

14.00 – “Слънчев удар” 1 и 2 част – драма

17.00 - "БАЛКАНФОЛК" – фолклор

17.40 - “Елена” – драма

19.30 – “Сибирският бръснар” - драма

22.00 – “Концертът” – драма

00.00 – “Слънчев удар” 1 и 2 част – драма

03.00 – “Конвой” - драма

04.20 – “Гара за двама” - драма

06.40 – Документален филм





Неделя - 14 януари

07.00 – “Операция ЧНГ” – комедия

09.00 - "ИЗВОРЧЕ" – фолклор за деца

09.30 - "АРЕНА - МЯСТО ЗА СРЕЩИ" – публицистика

10.00 – “Завръщане” – драма

12.30 – “ДА СМЕ ЖИВИ, ДА СМЕ ЗДРАВИ” – фолклор

13.00 – “Гара за двама” - драма

14.30 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

15.30 – “Два дни” – комедия

17.00 - VIII Български национален шампионат по фолклор “Евро фолк” 2017 – документален филм

18.00 – “Особености на националния риболов” - комедия

19.30 – “Елена” – драма

21.15 - “Завръщане” – драма

23.00 – “Конвой” - драма

00.20 – “Операция ЧНГ” – комедия

02.30 - “Белият Бим, черното ухо” 1 и 2 част – драма

05.30 – “Битката за Севастопол” – драма

07.30 – Документален филм

 


Понеделник - 15 януари

07.00 – “Слънчев удар” 1 и 2 част - драма

10.00 – “Завръщане” - драма

12.00 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.00 – “Концертът” - драма

15.10 – “Частна пионерска” – детски филм

16.30 - Документален филм

17.00 - "БАЛКАНФОЛК" – фолклор

17.40 – XIII Международен фолклорен фестивал “Еврофолк – Черно море” 2017 - документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 – “ОКОЛО СВЕТА” – документална поредица, 1 епизод

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

20.00 – “Афоня” - драма

21.30 – НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

22.00 – “Слънчев удар” 1 част - драма

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

00.00 – “Операция ЧНГ” - комедия

02.00 - “Слънчев удар” 1 и 2 част – драма

05.00 – “Елена” – драма

06.50 – Документален филм




Вторник - 16 януари

07.00 – “Афоня” - драма

08.30 – “Особености на националния риболов” - комедия

10.00 – “Гара за двама” - драма

12.00 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.00 – “Слънчев удар” 1 и 2 част – драма

16.00 – XIV Черноморски събор “Еврофолк” 2017 – документален филм

17.00 - "ПЕСНИ ЗА ДУШАТА" - стари градски песни

17.30 – VI Балкански шампионат по фолклор “Еврофолк – Жива вода” 2017 – документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 – “ОКОЛО СВЕТА” – документална поредица, 2 епизод

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

20.00 – “Конвой” - драма

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

22.00 – “Слънчев удар” 2 част - драма

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

00.00 – “Сибирският бръснар” - драма

03.00 – “Конвой” - драма

04.30 – “Операция ЧНГ” - комедия

06.30 – Документален филм



Сряда - 17 януари

07.00 – “Гара за двама” - драма

09.00 – “Белият Бим, черното ухо” 1 и 2 част - драма

12.00 - "ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.00 – “Концертът” - драма

15.00 - “Елена” – драма

16.30 – Документален филм

17.00 – “ИЗВОРЧЕ” – детски фолклор

17.30 – VIII Български национален шампионат по фолклор “Евро фолк” 2017 – документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 – “ОКОЛО СВЕТА” – документална поредица, 3 епизод

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

20.00 – “Особености на националната политика” - комедия

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

22.00 – “Елена” - драма

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

00.00 – “Белият Бим, черното ухо” 1 и 2 част – драма

03.00 - “Гара за двама” - драма

05.00 - “Частна пионерска” - драма

06.40 – Документален филм




Четвъртък - 18 януари

07.00 – “Белият Бим, черното ухо” 1 и 2 част – драма

10.00 - “Елена” – драма

12.00 - “ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА"

13.00 – “Битката за Севастопол” – драма

15.00 – “Завръщане” - драма

16.30 – Документален филм

17.00 - "ДА СМЕ ЖИВИ, ДА СМЕ ЗДРАВИ" - фолклор

17.30 – VII Световен шампионат по фолклор “World folk” 2017 – документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 – “ОКОЛО СВЕТА” – документална поредица, 4 епизод

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

20.00 – “Два дни” - комедия

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

22.00 – “Особености на националния риболов” - комедия

23.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

00.00 – “Елена” – драма

02.00 – “Частна пионерска” - драма

04.00 – “Битката за Севастопол” - драма

06.00 – Документален филм



Петък - 19 януари

07.00 – “Сибирският бръснар” – драма

10.00 - “Два дни” – комедия

12.00 – “ФОЛКЛОРНА ТРАПЕЗА”

13.00 – “Особености на националния риболов” – комедия

15.00 - “Особености на националната политика” - комедия

16.30 – Документален филм

17.00 - "ПЕСНИ ЗА ДУШАТА" – стари градски песни

17.30 – XIII Международен фолклорен фестивал “Еврофолк – Черно море” 2017 - документален филм

18.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19.00 – “ОКОЛО СВЕТА” – документална поредица, 5 епизод

19.45 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

20.00 – “Афоня” - драма

21.30 - НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

22.00 – “Завръщане” - драма

23.30 – НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

00.00 – “Афоня” - драма

01.30 – “Концертът” - драма

03.30 – “Завръщане” – драма

05.30 – Документален филм