СРЯДА 20 февруари

 06:30  "Извинявай, ако те нарека любов" - драма

 08:30  "Ароматът на успеха" - комедия

 10:00  VII Балкански шампионат по фолклор „Евро фолк – Жива вода“ 2018 - документален филм

 11:00  “Глухар” – тв сериал, 11 епизод

 12:00  "Фолклорна трапеза"

 13:00  "Позиция на дете" - драма

 15:00  "Обирджийката" - драма

 16:30  Документален филм

 17:00  “Изворче” – детски фолклор

 17:30  “Глухар” – тв сериал, 10 епизод

 18:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

 19:00  "Калин Балев - по пътя" - документален филм 

 19:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 20:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 3 епизод

 21:00  Документален филм

 21:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 22:00  “Сянката на Елена” – тв сериал, 3 епизод

 23:00  Документален филм

 23:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 00:00  “Жо” – тв сериал, 8 епизод

 01:00  “Глухар” – тв сериал, 8 епизод

 02:00  "Гигантският механичен човек" - драма

 03:30  "Бирария "Романтика" - драма

 05:00  "Пъзел" - драма

 06:25  Документален филм

 

ЧЕТВЪРТЪК 21 февруари

 06:30  “Господин Никой” – драма

 09:00  “Извинявай, ако те нарека любов” – драма

 11:00  “Глухар” – тв сериал, 12 епизод

 12:00  "Фолклорна трапеза"

 13:00  "Бирария "Романтика" - драма

 15:00  "Ароматът на успеха" - комедия

 16:30  Документален филм

 17:00  "Да сме живи, да сме здрави" - фолклор

 17:30  “Глухар” – тв сериал, 11 епизод

 18:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

 19:00  "Българското име на дълголетието" - документален филм

 19:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 20:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 4 епизод

 21:00  Документален филм

 21:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 22:00  “Сянката на Елена” – тв сериал, 4 епизод

 23:00  Документален филм

 23:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 00:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 1 епизод

 01:00  “Глухар” – тв сериал, 9 епизод

 02:00  "Мьобиус" – драма

 04:00  “Облаците над Силс Мария” – драма

 06:00  Документален филм

 

ПЕТЪК 22 февруари

07:00  "Позиция на дете" - драма 

09:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ДВЕ МОГИЛИ /пряко/

11:00  “Глухар” – тв сериал, 13 епизод

12:00  “Фолклорна трапеза"

13:00  "Господин Никой" - драма

15:30  "Пъзел" - драма

16:30  Документален филм

17:00  "Песни за душата" – стари градски песни

17:30  “Глухар” – тв сериал, 12 епизод

18:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19:00  “Художник на послания” – документален филм

19:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

20:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ДВЕ МОГИЛИ /повторение/

21:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

22:00  “Сянката на Елена” – тв сериал, 5 епизод

23:00  Документален филм

23:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

00:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 2 епизод

01:00  “Глухар” – тв сериал, 10 епизод

02:00  "Светлите дни предстоят" - драма

03:30  "Малкият остров" - драма

05:00  "Другото мълчание" - драма

06:30  Документален филм

Оцени тази статия
(0 votes)
Последно променена в Сряда, 20 Февруари 2019 17:07
телевизия "КИС 13"

Прочети повече за телевизия "КИС 13" в секция "За нас"

www.kiss13.net
Kiss13.net използва бисквитки (cookies), за да подобри работата си. Посещавайки този сайт Вие се съгласявате с използването им.
НАУЧИ ПОВЕЧЕ СЪГЛАСЕН СЪМ НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН