„КИС 13” запазва правото си за промени в предварително публикуваната програма, като ще отразява на живо и на пълен запис всички по - важни пресконференции и събития, които биха представлявали интерес за аудиторията на програмата!
ПОНЕДЕЛНИК 15 април
07:00 "Елизабет II: Върховната владетелка" – документален филм
08:40 "Световните градове" – документална поредица, 7 и 8 епизод
09:00 "Кайли: Еволюцията на една поп принцеса" – документален филм
10:00 "Суперколи в действие" – документална поредица, 8 епизод
10:50 "Малко Търново - Царството на светлината" – документален филм
11:40 "Сепарева баня - началото на началото" – документален филм
12:00 Фолклорна трапеза
13:00 "Асеновград - Небесния Йерусалим" – документален филм
13:30 "Добрич - градът на Помирението" – документален филм
14:00 "Голямата планета" – документална поредица, 4 епизод
14:30 "Великият Зизу: Историята на Зинедин Зидан" – документален филм
15:30 "Никопол: Последната столица" – документален филм
16:00 "Светът на изобретенията" – документална поредица, 1 и 2 епизод
17:00 "Световното фолклорно изкуство" - фолклор
17:30 "Една внезапна спирка" – документален филм
18:10 "ВИДИМО И НЕВИДИМО" – публицистично предаване
18:45 НОВИНИТЕ НА "КИС 13"
19:00 "На ръба на оцеляването" – документална поредица, 7 епизод
19:45 НОВИНИТЕ НА "КИС 13"
20:00 "Невероятния свят на авиацията: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 2 епизод
21:00 "Стара Загора - Свидетел на Историята" – документален филм
21:30 НОВИНИТЕ НА "КИС 13"
21:45 "Малко Търново - Царството на светлината" – документален филм
22:30 "Светът на изобретенията" – документална поредица, 21 и 22 епизод
23:30 НОВИНИТЕ НА "КИС 13"
23:45 "Обаянието на Мерилин Монро" – документален филм
00:30 "На ръба на оцеляването" – документална поредица, 1 и 2 епизод
01:30 "Историята на "Манчестър Юнайтед" – документален филм
02:30 "Най-скандалните места по света" – документална поредица, 4 епизод
03:00 "Плаването на техния живот" 1 – документална поредица, 7 и 8 епизод
04:00 "Невероятният свят на военните машини: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 9 епизод
05:00 "Магията на Одри" – документален филм
06:00 "Да изследваме света" – документална поредица, 8 епизод
ВТОРНИК 16 април
07:00 "Майсторите, които върнаха времето напред" – документален филм
08:00 "Световните градове" – документална поредица, 9 и 10 епизод
09:00 "Историята на Барак Обама" - документален филм
10:00 "Суперколи в действие" – документална поредица, 9 епизод
11:00 "Светът е Берое" – документален филм
12:00 Фолклорна трапеза
13:00 "Битките за Европа: Тетрадките на поп Тетрад" – документален филм
14:00 "Голямата планета" – документална поредица, 5 епизод
14:30 "Анджелина Джоли: Поглед отблизо" – документален филм
15:20 "Плевен - Вълни по равнината" – документален филм
16:00 "Светът на изобретенията" – документална поредица, 3 и 4 епизод
17:00 "Песни за душата" - стари градски песни
17:30 "Светът е кинопреглед: Последно полувреме" – документален филм
18:45 НОВИНИТЕ НА "КИС 13"
19:00 "ВИДИМО И НЕВИДИМО" – публицистично предаване
19:45 НОВИНИТЕ НА "КИС 13"
20:00 "Невероятния свят на авиацията: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 3 епизод
21:00 "Ние отново сме отбор" – документален филм
21:30 НОВИНИТЕ НА "КИС 13"
21:45 "Шумен - Тук ще бъде България" – документален филм
22:30 "Светът на изобретенията" – документална поредица, 23 и 24 епизод
23:30 НОВИНИТЕ НА "КИС 13"
23:45 "Обаянието на Мерилин Монро" – документален филм
00:30 "На ръба на оцеляването" – документална поредица, 3 и 4 епизод
01:30 "В памет на Майкъл Джексън" – документален филм
02:30 "Най-скандалните места по света" – документална поредица, 5 епизод
03:00 "Плаването на техния живот" 2 – документална поредица, 1 епизод
04:00 "Невероятният свят на военните машини: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 10 епизод
05:00 "Дейвид Бекъм: Издържливост" – документален филм
06:00 "Да изследваме света" – документална поредица, 9 епизод
СРЯДА 17 април
07:00 "Хот Род автомобили и адски машини" – документален филм
08:00 "Световните градове" – документална поредица, 11 и 12 епизод
09:00 "Плевен: Краят на Войната. Началото на Европа" 1 и 2 част - документален филм
10:00 "Суперколи в действие" – документална поредица, 10 епизод
11:00 "Светът е Берое" – документален филм
12:00 Фолклорна трапеза
13:00 "В памет на Хийт Леджър" – документален филм
14:00 "Голямата планета" – документална поредица, 6 епизод
14:30 "Майкъл Джексън: Отдаденост" – документален филм
15:30 "Светът на изобретенията" – документална поредица, 5 и 6 епизод
16:30 "Телевизионен шампионат по фолклор"
17:30 "Никопол: Последната столица" – документален филм
18:10 "ВИДИМО И НЕВИДИМО" – публицистично предаване
18:45 НОВИНИТЕ НА "КИС 13"
19:00 "На ръба на оцеляването" – документална поредица, 8 епизод
19:45 НОВИНИТЕ НА "КИС 13"
20:00 "Невероятния свят на авиацията: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 4 епизод
21:00 "Батак: Долина на светци" – документален филм
21:30 НОВИНИТЕ НА "КИС 13"
21:45 "Клокотница - Битката за Клокочещата вода" - документален филм
22:30 "Светът на изобретенията"– документална поредица, 25 и 26 епизод
23:30 НОВИНИТЕ НА "КИС 13"
23:45 "Плевен - Вълни по равнината" – документален филм
00:30 "На ръба на оцеляването" – документална поредица, 5 и 6 епизод
01:30 "Светът е кинопреглед: Жадни за небе" 1 и 2 част - документален филм
02:30 "Най-скандалните места по света" – документална поредица, 6 епизод
03:00 "Плаването на техния живот" 2 – документална поредица, 2 епизод
04:00 "Невероятният свят на военните машини: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 11 епизод
05:00 "Стара Загора - Свидетел на Историята" - документален филм
05:30 "Летище Русе: В очакване на нов живот" - документален филм
06:00 "Да изследваме света" – документална поредица, 10 епизод
ЧЕТВЪРТЪК 18 април
07:00 "В памет на Майкъл Джексън" - документален филм
08:00 "Световните градове" – документална поредица, 12 и 13 епизод
09:00 "Ричард Брансън: Суров инстинкт" - документален филм
10:00 "Суперколи в действие" – документална поредица, 11 епизод
10:45 "Великият Зизу: Историята на Зинедин Зидан" – документален филм
12:00 Фолклорна трапеза
13:00 "Наследството на семейство Клинтън" – документален филм
14:00 "Голямата планета" – документална поредица, 7 епизод
14:30 "Стара Загора - Свидетел на Историята" - документален филм
15:00 "Пътят на русенската вода" - документален филм
15:20 "Светът на Майли Сайръс" - документален филм
16:00 "Светът на изобретенията" – документална поредица, 7 и 8 епизод
17:00 "Световното фолклорно изкуство" - фолклор
17:30 "Шумен - Тук ще бъде България" – документален филм
18:45 НОВИНИТЕ НА "КИС 13"
19:00 "ВИДИМО И НЕВИДИМО" – публицистично предаване
19:45 НОВИНИТЕ НА "КИС 13"
20:00 "Невероятния свят на авиацията: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 5 епизод
21:00 "Корминеш и Качулката" – документален филм
21:30 НОВИНИТЕ НА "КИС 13"
22:00 "70 години Дух Свободен" – документален филм
22:30 "Отвъд" – документална поредица, 1 и 2 епизод
23:30 НОВИНИТЕ НА "КИС 13"
23:45 "Варна - Прима Европа" – документален филм
00:30 "На ръба на оцеляването" – документална поредица, 7 и 8 епизод
01:30 "Имало едно време Три царства" – документален филм
02:00 "Етрополе - истории за величие" – документален филм
02:30 "Най-скандалните места по света" – документална поредица, 7 епизод
03:00 "Плаването на техния живот" 2 – документална поредица, 3 епизод
04:00 "Невероятният свят на военните машини: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 12 епизод
05:00 "Ловеч - Тайната столица" – документален филм
06:00 "Да изследваме света" – документална поредица, 11 епизод
ПЕТЪК 19 април
07:00 "Проклятието на семейство Кенеди" – документален филм
08:00 "Класически коли" – документална поредица, 1 и 2 епизод
09:00 "Майсторите, които върнаха времето напред" – документален филм
10:00 "Суперколи в действие" – документална поредица, 12 епизод
11:00 "Паралелните политики на семейство Клинтън" – документален филм
12:00 Фолклорна трапеза
13:00 "Магията на Одри" – документален филм
14:00 "Голямата планета" – документална поредица, 8 епизод
14:30 "Севлиево - пуритани в Ориента" - документален филм
15:00 "Ямбол - градът на живата магия" - документален филм
15:30 "Враца - на път до края" – документален филм
16:00 "Светът на изобретенията" – документална поредица, 9 и 10 епизод
17:00 "Песни за душата" - стари градски песни
17:30 "Варна - Прима Европа" – документален филм
18:10 "ВИДИМО И НЕВИДИМО" – публицистично предаване
18:45 НОВИНИТЕ НА "КИС 13"
19:00 "На ръба на оцеляването" – документална поредица, 9 епизод
19:45 НОВИНИТЕ НА "КИС 13"
20:00 "Невероятния свят на авиацията: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 6 епизод
21:00 "Полски Тръмбеш - 17 км път в бъдещето" - документален филм
21:30 НОВИНИТЕ НА "КИС 13"
21:45 "Хот Род автомобили и адски машини" – документален филм
22:30 "Отвъд" – документална поредица, 3 и 4 епизод
23:30 НОВИНИТЕ НА "КИС 13"
23:45 "Ю Ту: Кръстоносният поход на рока" – документален филм
00:30 "На ръба на оцеляването" – документална поредица, 9 и 10 епизод
01:30 "Кристализирано: Историята на Мадона" – документален филм
02:30 "Най-скандалните места по света" – документална поредица, 8 епизод
03:00 "Плаването на техния живот" 2 – документална поредица, 4 епизод
04:00 "Невероятният свят на военните машини: Минало, настояще и бъдеще" – документална поредица, 13 епизод
05:00 "Малко Търново - Царството на светлината" – документален филм
06:00 "Да изследваме света" – документална поредица, 12 епизод