Пълен запис на пресконференцията на дирекция "Култура, спорт и туризъм" - Община Разград относно културната програма за Деня на Разград - 28 януари.

Програма

Януари 09, 2018

 
„КИС 13” запазва правото си за промени в предварително публикуваната програма, като ще отразява на живо и на пълен запис всички по - важни пресконференции и събития, който биха представлявали интерес за аудиторията на програмата!

 

ВТОРНИК 20 август

 06:30  “Ароматът на успеха” – комедия

 08:00  “Сянката на Елена” – тв сериал, 51 епизод

 08:50  “Сянката на Елена” – тв сериал, 52 епизод

 09:40  “Сянката на Елена” – тв сериал, 53 епизод

 10:30  “Сянката на Елена” – тв сериал, 54 епизод

 11:20  “Сянката на Елена” – тв сериал, 55 епизод

 12:10  "Фолклорна трапеза"

 13:10  “Законът на любовта” – тв сериал, 114 епизод

 14:00  “Глухаря” – тв сериал, 37 епизод

 15:00  “Другото мълчание” – драма

 16:30  Документален филм

 17:00  "Песни за душата" – стари градски песни

 17:30  “Сянката на Елена” – тв сериал, 52 епизод

 18:20  “Глухаря” – тв сериал, 23 епизод

 19:10  “Глухаря” – тв сериал, 24 епизод

 20:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 103 епизод

 21:00  “Жо” – тв сериал, 4 епизод

 22:00  “Глухаря” – тв сериал, 38 епизод

 23:00  “Глухаря” – тв сериал, 39 епизод

 00:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 128 епизод

 01:00  “Жо” – тв сериал, 1 епизод

 01:50  “Глухаря” – тв сериал, 6 епизод

 02:40  “Глухаря” – тв сериал, 7 епизод

 03:30  “Глухаря” – тв сериал, 8 епизод

 04:20  “Глухаря” – тв сериал, 9 епизод

 05:10  “Глухаря” – тв сериал, 10 епизод

 06:00  Документален филм

 

СРЯДА 21 август

 06:00  "Обирджийката" - драма

 08:00  “Сянката на Елена” – тв сериал, 56 епизод

 08:50  “Сянката на Елена” – тв сериал, 57 епизод

 09:40  “Сянката на Елена” – тв сериал, 58 епизод

 10:30  “Сянката на Елена” – тв сериал, 59 епизод

 11:20  “Сянката на Елена” – тв сериал, 60 епизод

 12:10  "Фолклорна трапеза"

 13:10  “Законът на любовта” – тв сериал, 115 епизод

 14:00  “Глухаря” – тв сериал, 38 епизод

 15:00  "Извинявай, ако те нарека любов" - драма

 16:30   Документален филм

 17:00  “Изворче” – детски фолклор

 17:30  “Сянката на Елена” – тв сериал, 53 епизод

 18:20  “Глухаря” – тв сериал, 25 епизод

 19:10  “Глухаря” – тв сериал, 26 епизод

 20:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 104 епизод

 21:00  “Жо” – тв сериал, 5 епизод

 22:00  “Глухаря” – тв сериал, 40 епизод

 23:00  “Глухаря” – тв сериал, 41 епизод

 00:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 129 епизод

 01:00  “Жо” – тв сериал, 2 епизод

 01:50  “Глухаря” – тв сериал, 11 епизод

 02:40  “Глухаря” – тв сериал, 12 епизод

 03:30  “Глухаря” – тв сериал, 13 епизод

 04:20  “Глухаря” – тв сериал, 14 епизод

 05:10  “Глухаря” – тв сериал, 15 епизод

 05:55  Документален филм

 

ЧЕТВЪРТЪК 22 август

 06:00  “Мьобиус” – драма

 08:00  “Сянката на Елена” – тв сериал, 61 епизод

 08:50  “Сянката на Елена” – тв сериал, 62 епизод

 09:40  “Сянката на Елена” – тв сериал, 63 епизод

 10:30  “Сянката на Елена” – тв сериал, 64 епизод

 11:20  “Сянката на Елена” – тв сериал, 65 епизод

 12:10  "Фолклорна трапеза"

 13:10  “Законът на любовта” – тв сериал, 116 епизод

 14:00  “Глухаря” – тв сериал, 39 епизод

 15:00  “Пъзел” – драма

 16:30   Документален филм

 17:00  "Да сме живи, да сме здрави" - фолклор

 17:30  “Сянката на Елена” – тв сериал, 54 епизод

 18:20  “Глухаря” – тв сериал, 27 епизод

 19:10  “Глухаря” – тв сериал, 28 епизод

 20:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 105 епизод

 21:00  “Жо” – тв сериал, 6 епизод

 22:00  “Глухаря” – тв сериал, 42 епизод

 23:00  “Глухаря” – тв сериал, 43 епизод

 00:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 130 епизод

 01:00  “Жо” – тв сериал, 3 епизод

 01:50  “Глухаря” – тв сериал, 16 епизод

 02:40  “Глухаря” – тв сериал, 17 епизод

 03:30  “Глухаря” – тв сериал, 18 епизод

 04:20  “Глухаря” – тв сериал, 19 епизод

 05:10  “Глухаря” – тв сериал, 20 епизод

 06:00  Документален филм

 

ПЕТЪК 23 август

06:30  "Гигантския механичен човек" - драма

08:00  “Сянката на Елена” – тв сериал, 66 епизод

08:50  “Сянката на Елена” – тв сериал, 67 епизод

09:40  “Сянката на Елена” – тв сериал, 68 епизод

10:30  “Сянката на Елена” – тв сериал, 69 епизод

11:20  “Сянката на Елена” – тв сериал, 70 епизод

12:10  “Фолклорна трапеза"

13:30  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ БЯЛА /пряко/

15:00  “Бирария "Романтика” - драма

16:30  Документален филм

17:00  "Песни за душата" – стари градски песни

17:30  “Сянката на Елена” – тв сериал, 55 епизод

18:20  “Глухаря” – тв сериал, 29 епизод

19:10  “Глухаря” – тв сериал, 30 епизод

20:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ БЯЛА /повторение/

21:00  “Жо” – тв сериал, 7 епизод

22:00  “Глухаря” – тв сериал, 44 епизод

23:00  “Глухаря” – тв сериал, 45 епизод

00:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 131 епизод

01:00  “Жо” – тв сериал, 4 епизод

01:50  “Глухаря” – тв сериал, 21 епизод

02:40  “Глухаря” – тв сериал, 22 епизод

03:30  “Глухаря” – тв сериал, 23 епизод

04:20  “Глухаря” – тв сериал, 24 епизод

05:10  “Глухаря” – тв сериал, 25 епизод

06:00  Документален филм

 

СЪБОТА 24 август

06:00  “Глухаря” – тв сериал, 36 епизод

06:45  “Глухаря” – тв сериал, 37 епизод

07:30  “Глухаря” – тв сериал, 38 епизод

08:15  “Глухаря” – тв сериал, 39 епизод

09:00  “Глухаря” – тв сериал, 40 епизод

10:00  “Сянката на Елена” – тв сериал, 46 епизод

11:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 47 и 48 епизод

13:00  "АРЕНА - място за срещи" - публицистика

13:30  "Песни за душата" – стари градски песни   

14:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ БЯЛА /от 23.08/

15:20  "Балканфолк" – фолклор

16:00  "Другото мълчание" - драма

17:30  "Извинявай, ако те нарека любов" - драма

19:30  "Пъзел" - драма

21:00  “Глухаря” – тв сериал, 48 епизод

22:00  "Ароматът на успеха" - комедия

00:00  “Жо” – тв сериал, 6 епизод

01:00  "Гигантския механиче човек" - драма

02:30  "Светлите дни предстоят" - драма

04:00  "Мьобиус" - драма

06:00  Документален филм

 

НЕДЕЛЯ 25 август

06:30  "Господин никой" - драма

09:00  "Изворче" – фолклор за деца  

09:30  "АРЕНА - място за срещи" – публицистика

10:00  “Сянката на Елена” – тв сериал, 47 епизод

11:00  "Исус ме обича" - комедия

12:30  “Да сме живи, да сме здрави” – фолклор

13:00  "Облаците над Силс Мария" - драма

15:00  "Фолклорна трапеза"

16:00  "Гигантския механичен човек" - драма

17:30  X Европейски шампионат по фолклор “Еврофолк” 2018 - документален филм

18:30  "Другото мълчание" - драма

20:00  "Извинявай, ако те нарека любов" - драма

22:00  "Мьобиус" - драма

00:00  “Жо” – тв сериал, 7 епизод

01:00  "Ароматът на успеха" - драма

02:30  "Позиция на дете" - драма

04:30  "Пъзел" - драма

05:55   Документален филм 

  

ПОНЕДЕЛНИК 26 август

 06:00  "Бирария "Романтика" - драма

 08:00  “Сянката на Елена” – тв сериал, 71 епизод

 08:50  “Сянката на Елена” – тв сериал, 72 епизод

 09:40  “Сянката на Елена” – тв сериал, 73 епизод

 10:30  “Сянката на Елена” – тв сериал, 74 епизод

 11:20  “Сянката на Елена” – тв сериал, 75 епизод

 12:10  "Фолклорна трапеза"

 13:10  “Законът на любовта” – тв сериал, 117 епизод

 14:00  “Глухаря” – тв сериал, 41 епизод

 15:00  “Облаците над Силс Мария” – драма

 16:30  Документален филм 

 17:00  “Балканфолк” – фолклор

 17:30  “Сянката на Елена” – тв сериал, 56 епизод

 18:45   НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

 19:00  "Живата вечност - Гранитския дъб" - документален филм 

 19:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 20:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 106 епизод

 21:00  Документален филм

 21:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 21:50  “Глухаря” – тв сериал, 46 епизод

 22:40  “Глухаря” – тв сериал, 47 епизод

 23:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 00:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 132 епизод

 01:00  “Жо” – тв сериал, 4 епизод

 01:50  “Глухаря” – тв сериал, 26 епизод

 02:40  “Глухаря” – тв сериал, 27 епизод

 03:30  “Глухаря” – тв сериал, 28 епизод

 04:20  “Глухаря” – тв сериал, 29 епизод

 05:10  “Глухаря” – тв сериал, 30 епизод

 06:00  Документален филм

 

ВТОРНИК 27 август

 06:30  “Малкият остров” – драма

 08:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 1 епизод

 08:50  “Законът на любовта” – тв сериал, 2 епизод

 09:40  “Законът на любовта” – тв сериал, 3 епизод

 10:30  “Законът на любовта” – тв сериал, 4 епизод

 11:20  “Законът на любовта” – тв сериал, 5 епизод

 12:10  "Фолклорна трапеза"

 13:30  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ РАЗГРАД /пряко/

 16:30  Документален филм

 17:00  "Песни за душата" – стари градски песни

 17:30  “Сянката на Елена” – тв сериал, 57 епизод

 18:45   НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

 19:00  "Вкаменената сватба" - документален филм 

 19:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 20:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 107 епизод

 21:00  Документален филм

 21:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 21:50  “Глухаря” – тв сериал, 48 епизод

 22:40  “Жо” – тв сериал, 1 епизод

 23:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 00:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 133 епизод

 01:00  “Жо” – тв сериал, 5 епизод

 01:50  “Глухаря” – тв сериал, 31 епизод

 02:40  “Глухаря” – тв сериал, 32 епизод

 03:30  “Глухаря” – тв сериал, 33 епизод

 04:20  “Глухаря” – тв сериал, 34 епизод

 05:10  “Глухаря” – тв сериал, 35 епизод

 06:00  Документален филм

 

СРЯДА 28 август

 06:00  "Извинявай, ако те нарека любов" - драма

 08:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 6 епизод

 08:50  “Законът на любовта” – тв сериал, 7 епизод

 09:40  “Законът на любовта” – тв сериал, 8 епизод

 10:30  “Законът на любовта” – тв сериал, 9 епизод

 11:20  “Законът на любовта” – тв сериал, 10 епизод

 12:10  "Фолклорна трапеза"

 13:10  “Законът на любовта” – тв сериал, 118 епизод

 14:00  “Глухаря” – тв сериал, 42 епизод

 15:00  "Обирджийката" - драма

 16:30   Документален филм

 17:00  “Изворче” – детски фолклор

 17:30  “Сянката на Елена” – тв сериал, 58 епизод

 18:45   НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

 19:00  "Витоша, моя любов" - документален филм 

 19:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 20:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ РАЗГРАД /повторение/ 

 21:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 21:50  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ РАЗГРАД /продължение/

 23:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 00:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 134 епизод

 01:00  “Жо” – тв сериал, 6 епизод

 01:50  “Глухаря” – тв сериал, 36 епизод

 02:40  “Глухаря” – тв сериал, 37 епизод

 03:30  “Глухаря” – тв сериал, 38 епизод

 04:20  “Глухаря” – тв сериал, 39 епизод

 05:10  “Глухаря” – тв сериал, 40 епизод

 05:55  Документален филм

 

ЧЕТВЪРТЪК 29 август

 06:00  “Позиция на дете” – драма

 08:00  “Сянката на Елена” – тв сериал, 11 епизод

 09:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ТЪРГОВИЩЕ /пряко/

 10:30  “Законът на любовта” – тв сериал, 12 епизод

 11:20  “Законът на любовта” – тв сериал, 13 епизод

 12:10  "Фолклорна трапеза"

 13:10  “Законът на любовта” – тв сериал, 119 епизод

 14:00  “Глухаря” – тв сериал, 43 епизод

 15:00  “Исус ме обича” – комедия

 16:30   Документален филм

 17:00  "Да сме живи, да сме здрави" - фолклор

 17:30  “Сянката на Елена” – тв сериал, 59 епизод

 18:45   НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

 19:00  "Иван, талантът и децата" - документален филм 

 19:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 20:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ТЪРГОВИЩЕ /повторение/

 21:00  Документален филм

 21:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 21:50  “Жо” – тв сериал, 2 епизод

 22:40  “Жо” – тв сериал, 3 епизод

 23:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

 00:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 135 епизод

 01:00  “Жо” – тв сериал, 7 епизод

 01:50  “Глухаря” – тв сериал, 41 епизод

 02:40  “Глухаря” – тв сериал, 42 епизод

 03:30  “Глухаря” – тв сериал, 43 епизод

 04:20  “Глухаря” – тв сериал, 44 епизод

 05:10  “Глухаря” – тв сериал, 45 епизод

 06:00  Документален филм

 

ПЕТЪК 30 август

06:30  "Исус ме обича" - комедия

08:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 14 епизод

09:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ДВЕ МОГИЛИ /пряко/

11:20  “Сянката на Елена” – тв сериал, 15 епизод

12:10  “Фолклорна трапеза"

13:10  “Законът на любовта” – тв сериал, 120 епизод

14:00  “Глухаря” – тв сериал, 44 епизод

15:00  “Гигантския механичен човек” - драма

16:30  Документален филм

17:00  "Песни за душата" – стари градски песни

17:30  “Сянката на Елена” – тв сериал, 60 епизод

18:45   НОВИНИТЕ НА „КИС 13”

19:00  "Художникът на птиците" - документален филм 

19:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

20:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ДВЕ МОГИЛИ /повторение/ 

21:30  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

21:50  “Жо” – тв сериал, 4 епизод

22:40  “Жо” – тв сериал, 5 епизод

23:45  НОВИНИТЕ НА „КИС 13” /повторение/

00:00  “Законът на любовта” – тв сериал, 136 епизод

01:00  “Жо” – тв сериал, 8 епизод

01:50  “Глухаря” – тв сериал, 46 епизод

02:40  “Глухаря” – тв сериал, 47 епизод

03:30  “Глухаря” – тв сериал, 48 епизод

04:20  “Малкият остров” – драма

06:00  Документален филм

 

 

193 общини с висока безработица ще наемат хора с европейски пари.

Програмата ще стартира от утре, съобщи в Русе изпълнителният директор на Агенцията по заетостта Драгомир Николов. Условието е равнището на безработица да е по-високо от средното за страната.

В Русе днес се проведе форум по проблемите с недостига на качествена работна сила в региона, безопасността и дигитализацията на труда. В тази връзка от Агенцията по заетостта правят анкета сред бизнеса за потребностите от кадри в различните области на икономиката. Досега са получени над 1000 мнения.

От анкетатад към момента става ясно, че в Русенска област се търсят кадри за хотелиерството и машиностроенето, както и инженерни специалисти.

Близо 1000 човека са минали през пункта на Българския червен кръст в Русе, за да си получат хранителните помощи по Европейската програма за подпомагане само за седмица. На ден това означава между 150 и 200 души. 

От склада на бившия хлебозавод се снабдяват с необходимото количество хранителни продукти и кметовете на населените места в общината. Някои от тях дори са приключили с раздаването.

Правоимащите могат да получат хранителните помощи до 28 февруари. След това се очаква да има допълнително раздаване с останалите в склада продукти.

Между 80 и 100 студенти от Русенския университет всяка година пътуват в държави от ЕС, за да учат или да практикуват знанията си по европейска програма за обучение.

Сред най-предпочитаните за мобилност страни от русенската академична общност са Германия, Белгия, Турция, Испания и Чехия.

Русенският университет е на първо място в България по финансиране на мобилности със страни извън Европейския съюз. Пет държави приемат студенти, докторанти и преподаватели и изпращат свои млади учени в Русе – Армения, Китай, Грузия, Русия и Палестина. 

Новото тази година е, че за пръв път ученици от последните класове на гимназиите ще могат да проверят знанията си по чужд език в Русенския университет, като получената оценка ще се признава при кандидатстване за мобилност по програмата за обучение в Европейския съюз. 

По европейската програма, тази година в Русенския университет ще пристигнат 50 чуждестранни студенти, като 30 от тях ще бъдат от държави извън Европейския съюз. 

Kiss13.net използва бисквитки (cookies), за да подобри работата си. Посещавайки този сайт Вие се съгласявате с използването им.
НАУЧИ ПОВЕЧЕ СЪГЛАСЕН СЪМ НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН