Над 50 състезатели взеха участие в традиционния мотокрос в Бяла

By 01 Май 2017 Прочетена 2407 пъти 0

При изключителен интерес на пистата край Бяла за пета поредна година се проведе традиционният мотокрос.

В отделните класове на състезанието се включиха над 50 участници от седемгодишни малчугани до ветерани на повече от 40 години.

Пистата край Бяла е една от най-добрите в България за мотокрос, каза народният представител от ГЕРБ Пламен Нунев. Той остана възхитен от организацията на състезанието.

На пистата не липсваха емоции, било от отпадането на сътезатели заради повреда, или от изключителните умения, които показваха при преодоляването на неравностите по пресечения терен с мотор или атв.

Накрая  народният представител Пламен Нунев и кметът на Община Бяла Димитър Славов наградиха победителите в мотокроса. Бяха връчени купи, медали, грамоти и парични премии в различните класове.

При 65-кубиковите първи стана Антон Славчев. Радостин Михайлов пък заслужи златото в клас 85-кубични сантиметра. Момчил Иванов зае първото място в клас МХ 2 след оспорвана битка по трудното трасе. Ивелин Манев се качи на най-високото място на почетната стълбичка в клас МХ 1. Владимир Попов бе победител в клас МХ 3 във възрастовата група до 40 години, а Атанас Петров – в групата над 40 години. В двата класа при атветата първите места взеха Мартин Милев и Стефан Крушков Награди получиха и най-малките участници в мотокроса.

Тези и още новини от България, Русе, Разград и Търговище следете и на нашата Фейсбук страница - Kiss13.