fbpx

Програма

By 09 Януари 2018 Прочетена 28158 пъти 0

„КИС 13” запазва правото си за промени в предварително публикуваната програма, като ще отразява на живо и на пълен запис всички по - важни пресконференции и събития, които биха представлявали интерес за аудиторията на програмата!  

   

ПОНЕДЕЛНИК 19 октомври

 07:00  "Щастливи неприятности" - романтична комедия

 08:30   XVI Фолклорен фестивал "Евро фолк - Черно море" 2020 – документален филм

 09:00  "Перлата" - драма

 11:00  "Ченгета" тв сериал, 2 сезон, 1 епизод

 12:00  "Фолклорна трапеза"

 13:00  "В брой" - екшън комедия

 14:30  "Българското име на дълголетието" – документален филм

 15:00  "Щастливи неприятности" - романтична комедия

 16:30  "Художникът на птиците" – документален филм

 17:00  "Световно фолклорно изкуство" - фолклор

 17:40  "Златната църква на цар Симеон" – документален филм

 18:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13" 

 19:00  "Асеновград - Небесният Йерусалим" – документален филм

 19:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13" 

 20:00  "Ченгета" - тв сериал, 2 сезон, 1 епизод

 21:00  "Етрополе - истории за величие" - документален филм   

 21:30  НОВИНИТЕ НА "КИС 13" 

 22:00  "Перфектната среща" - комедия

 23:30  НОВИНИТЕ НА "КИС 13"

00:00  "Перлата" -драма

 02:00  "Сблъсък" - трилър

 04:00  "02:22" - трилър

 06:00  "Пазителят: Легендата за Омар Хаям" - драма

 07:25  Документален филм

 

ВТОРНИК 20 октомври

 07:30  "Перфектната среща" – комедия

 09:00  "София - Историята на Европа" – документален филм

 09:30  "Пазителят: Легендата за Омар Хаям" - драма

 11:00  "Ченгета" тв сериал, 2 сезон, 2 епизод

 12:00  "Фолклорна трапеза" 

 13:00  "Щастливи неприятности" - романтична комедия

 14:30  "Природа и геометрия" – документален филм

 15:00  "Линията 2" - трилър

 17:00  “Песни за душата” – стари градски песни

 17:30  "Златоустият" – документален филм

 18:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13" 

 19:00  "Асеновград - Небесният Йерусалим" – документален филм

 19:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13" 

 20:00  "Ченгета" - тв сериал, 2 сезон, 2 епизод

 21:00  "Етрополе - истории за величие" - документален филм

 21:30  НОВИНИТЕ НА "КИС 13" 

 21:45  "В брой" - екшън комедия 

 23:30  НОВИНИТЕ НА "КИС 13" 

 00:00  "Сблъсък" - трилър

 02:00  "Линията 2" - трилър

 04:00  "Перлата" - драма 

 06:00  "Пазителят: Легендата за Омар Хаям" - драма 

 07:25  Документален филм

 

СРЯДА 21 октомври

 07:30  "Линията 2" - трилър

 09:00  "Сблъсък" - трилър 

 11:00  "Ченгета" - тв сериал, 2 сезон, 3 епизод

 12:00  "Фолклорна трапеза"  

 13:00  "Трус" - екшън  

 15:00  "Пазителят: Легендата за Омар Хаям" - драма 

 16:30  "Телевизионен шампионат по фолклор"

 17:30  "Ботевград - Битката на Героя срещу Предателя" – документален филм

 18:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13" 

 19:00  "Ванга е винаги при нас" – документален филм

 19:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13" 

 20:00  "Ченгета" - тв сериал, 2 сезон, 3 епизод

 21:00  "Обичам те, Чирпане!" - документален филм

 21:30  НОВИНИТЕ НА "КИС 13" 

 22:00  "Щастливи неприятности" - романтична комедия

 23:30  НОВИНИТЕ НА "КИС 13" 

 00:00  "11:11" - трилър

 01:30  "Перлата" - драма

 03:30  "02:22" - трилър

 05:30  "Трима в едно легло" - драма 

 07:00  Документален филм

 

ЧЕТВЪРТЪК 22 октомври

 07:10  "Сблъсък" - трилър

 09:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ РУСЕ /пряко/

 13:00  "Фолклорна трапеза"

 14:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ РУСЕ /пряко/

 17:00  "Световно фолклорно изкуство" - фолклор

 17:30  "Севлиево - пуритани в Ориента" – документален филм

 18:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13" 

 19:00  "Враца - на път до края" – документален филм

 19:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13" 

 20:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ РУСЕ /повторение/

 21:30  НОВИНИТЕ НА "КИС 13" 

 22:00  ЗАСЕДАНИЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ РУСЕ /продължение/

 23:30  НОВИНИТЕ НА "КИС 13" 

 00:00  "Трус" - екшън

 02:00  "11:11" - трилър

 03:30  "Секс маниаци" - комедия 

 05:00  "В брой" - екшън комедия

 06:45  Документален филм

 

ПЕТЪК 23 октомври

07:00  "Щастливи неприятности" - романтична комедия

08:30  "Българското има на дълголетието" – документален филм

09:00  "Трус" - екшън   

11:00  "Ченгета" - тв сериал, 2 сезон, 4 епизод

12:00  "Фолклорна трапеза"

13:00  "В брой" - екшън комедия 

14:30  "Фолклорното наследство на Георги Попиванов" – документален филм

15:00  "Линията 2" - трилър

16:30  Документален филм

17:00  "Песни за душата" – стари градски песни

17:30  "Имало едно време Три царства" – документален филм

18:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13" 

19:00  "Клокотница - Битката за Клокочещата вода" – документален филм

19:45  НОВИНИТЕ НА "КИС 13" 

20:00  "Ченгета" - тв сериал, 2 сезон, 4 епизод

21:00  "Корминеш и Качулката" – документален филм

21:30  НОВИНИТЕ НА "КИС 13" 

21:45  "Трус" - екшън

23:30  НОВИНИТЕ НА "КИС 13" 

00:00  "02:22" - трилър 

02:00  "11:11" - трилър 

03:30  "Секс маниаци" - комедия

05:00  "Щастливи неприятности" - романтична комедия

06:30  Документален филм

Тези и още новини от България, Русе, Разград и Търговище следете и на нашата Фейсбук страница - Kiss13.

Оцени тази статия
(0 votes)
Последно променена в Понеделник, 19 Октомври 2020 16:30
телевизия "КИС 13"

Прочети повече за телевизия "КИС 13" в секция "За нас"

www.kiss13.net
Kiss13.net използва бисквитки (cookies), за да подобри работата си. Посещавайки този сайт Вие се съгласявате с използването им.